سوالات قبل از خرید

طی این زمانی که ما کالا به ایران می فرستیم خریداران این سوالات را از ما پرسیدن پس اگه این صفحه براتون ارسال شده شما از ما قیمت پرسیدید قبل تکمیل خرید 5 دقیقه حتما مطالعه کنید تا با خیال راحت سفارشتون را ثبت کنید.

آیا کالاها واقعا اورجینال هستند ؟

بله – تمامی برندها در استانبول دارای نمایندگی می باشند تمامی محصولات موجود در سایت اورجینال می باشند.

کالایی که می خواهم بخرم گارانتی داره ؟

اکثر کالاها در ترکیه توسط نمایندگی برند گارانتی می شوند ولی با توجه به مسافت بین ترکیه و ایران شما می توانید در مواقعی که کالای برقی سفارش می دهید به ما اطلاع بدهید تا کالا باز شود و تست شود.

کالام بعد خرید کی به دستم می رسه ؟

بعد ثبت سفارش شما ما در ترکیه سفارش شما را ثبت خواهیم نمود و بعد رسیدن کالا به دفتر مارمارا مارکت در استانبول (این پروسه خود 2 تا 5 روز زمانبر می باشد) کالا تحویل باربری می شود که طبق قراردادی که با ما دارند طی مدت 15 تا 25 روز بعد بسته به تهران خواهد رسید.

هزینه باربری چطوری حساب میشه ؟

در حال حاضر هر 100 گرم 20 هزار تومان می باشد (در صورت تغییر در همین صفحه اعلام می شود) پس از رسیدن سفارش به تهران و وزن شدن به خریدار اطلاع داده خواهد شد و پس از واریز هزینه ارسال توسط خریدار کالا برای خریدار ارسال خواهد شد.(بعضی از کالاها در آفر ارسال رایگان فروشگاه قرار دارند و از استانبول به آدرس خریدار رایگان ارسال می شوند این کالاها در توضیحات کالاها مشخص شده اند. با کلیک روی این نوشته این کالاها را مشاهده نمایید)

بعضی کالاهای شما با کالای مشابه در ایران اختلاف قیمت دارد چرا باید از شما خرید کنم ؟

کالاهایی که وارد ایران می شوند هیچ کدام سفارش ایران نمی توانند باشند چون هیچ نمایندگی رسمی در ایران وجود ندارد پس اکثر کالاهایی که وارد ایران می شوند سفارش عرب می باشند که اکثر آن ها در مرحله کنترل کیفیت رد شده اند و به کشورهایی مثل ایران که آن برندها دارای نمایندگی نیستند صادر می شوند و این قابل اثبات است شما فقط می توانید یک بار کالای اورجینال تهیه کنید تا تفاوت را متوجه شوید.

پس چرا بعضی کالاها ارزوتر از ایرانه ؟

تخفیف در تمام دنیا وجود دارد و چون توسط خود برندها تخفیف اعمال می شوند پس شما با تخفیف واقعی دارید کالا را خریداری می کنید.ما سعی داریم بهترین تخفیفات روزانه کالاها را برای هم وطنان خود داخل فروشگاه قرار دهیم به همین خاطر تاکید کردیم حتما قبل خرید قیمت بگیرید چون هر دقیقه تخفیفات در حال تغییر می باشند.

چرا از مارمارا مارکت بخرم خیلی صفحه تو تلگرام و اینستاگرام هست!!!!!!!؟؟؟

درسته خیلی صفحه هست شاید بعضی کمی ارزون تر هم باشه!!!(هیچ ارزونی بی دلیل نیست چون شرکت نیستند و غیر قانونین) ولی اطمینان هم مهم می باشد وقتی شما فقط با یک صفحه اینستاگرام و یا تلگرام طرف باشید نمی دانید اصلا خریدتون به دستتون می رسه یا با یک بلاک ساده (این موضوع را ما از خیلی از مشتری های ثابتمان شنیدیم) دیگه دستتون به جایی بند نیست (شکایت می کنم خوب؟؟؟ خیلی زمان می بره و خرج داره مشخصم نیست نتیجه بده!!!!) پس بهتره از مارمارا مارکت که به صورت رسمی در اتاق بازرگانی استانبول با نام تجاری MARMARA STAR DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ثبت می باشد خرید کنید.

اگه می خواهید قوانین خرید در مارمارا مارکت هم مطالعه کنید بر روی این نوشته کلیک کنید.