سوالات بعد از خرید

اگر قبل از خرید از ما تایید قیمت گرفته باشید حتما صفحه سوالات قبل از خرید برای شما ارسال شده و تمامی سوالات شما در این صفحه پاسخ داده شده است اگر تایید قیمت نگرفته اید و در صفحات سایت هم این صفحه را مطالعه نکرده اید کلیک کنید و جواب سوالات خود را پیدا کنید.

نمی توانم سفارشم را کنسل کنم ؟

خیر – همان طور که در صفحه قوانین و مقررات خریداران قید شده به دلیل اینکه تمامی سفارشات مختص خریدار ثبت می شوند پس از ثبت شدن سفارش در سایت های مبدا امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

قبل خرید صفحه سوالات قبل از خرید را خواندم ولی هنوز بسته بعد 30 روز نرسیده چکار کنم ؟

اگر از زمان تحویل بسته شما به باربری (از زمان تحویل به باربری نه از زمان ثبت سفارش) 30 روز می باشد می توانید در صورت تمایل سفارشتان را کنسل کنید.

چطور متوجه بشوم سفارشم به ایران رسیده ؟

پس از رسیدن سفارش به تهران و وزن شدن کالا همکاران ما برای دریافت  هزینه ارسال کالای شما (از ترکیه به ایران) با شما تماس خواهند گرفت پس شما از زمان رسیدن بسته به ایران مطلع خواهید شد.(بعضی از کالاها در آفر ارسال رایگان فروشگاه قرار دارند و از استانبول به آدرس خریدار رایگان ارسال می شوند این کالاها در توضیحات کالاها مشخص شده اند. با کلیک روی این نوشته این کالاها را مشاهده نمایید) اگر از این کالاها خرید کردید باز هم همکاران ما برای تایید ادرس ارسال با شما تماس خواهند گرفت.